Hurtownia motoryzacyjna | sklep samochodowy

Olsztyn

O firmie

Nasze motto: szeroki asortyment, atrakcyjne ceny i szybka dostawa najlepszych części dla każdego.

Nasza firma Profi Automotive Sp. z o.o. powstała z myślą o wymagających klientach z rynku Warmińsko-Mazurskiego. Od samego początku skupiliśmy się na dystrybucji części zamiennych do aut osobowych i dostawczych oraz opon i materiałów wulkanizacyjnych najlepszych, uznanych marek na świecie.

ProfiAutoMotive

Dzięki wielu podpisanym umowom z producentami i importerami możemy dostarczyć części i akcesoria do wszystkich modeli aut, nawet tych najbardziej wyszukanych. W naszym asortymencie posiadamy również narzędzia warsztatowe oraz szeroki zakres sprzętu do wyposażenia serwisów samochodowych.

Dodatkowo specjalnie dla naszych klientów — warsztatów mechanicznych — oferujemy możliwość wypożyczenia blokad rozrządu do wszystkich modeli aut.

Dysponujemy unikalnym katalogiem dostępnym dla naszych klientów zawierającym informację o dostępności i cenie zamienników oraz oryginalnych OE części. Naszymi klientami są hurtownie, warsztaty, sklepy motoryzacyjne oraz klienci detaliczni. Części dostarczamy na terenie Olsztyna i okolic autami oraz skuterami.

Zawsze atrakcyjne ceny, dostępność i szybka dostawa to podstawa naszej działalności.

Zobacz galerię zdjęć »

Zobacz również:

Regeneracja DPF Olsztyn»