O firmie

Nasze atuty to - szeroki asortyment, atrakcyjne ceny i terminowa dostawa części.

Nasza firma Profi Automotive Sp. z o.o. powstała z myślą o wymagających klientach z województwa warmińsko-mazurskiego. Od samego początku skupiliśmy się na dystrybucji części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, opon i materiałów wulkanizacyjnych najlepszych, uznanych marek.

ProfiAutoMotive

Dzięki wielu podpisanym umowom z producentami i importerami możemy dostarczyć części i akcesoria do wszystkich modeli aut, nawet tych najbardziej nietypowych. W naszym asortymencie posiadamy również narzędzia warsztatowe oraz szeroki zakres sprzętu do wyposażenia serwisów samochodowych.

Dodatkowo specjalnie dla naszych klientów — warsztatów mechanicznych i firm motoryzacyjnych — oferujemy możliwość wypożyczenia blokad rozrządu do wszystkich modeli aut.

Dysponujemy unikalnym katalogiem dostępnym dla naszych klientów zawierającym informację o dostępności i cenie zamienników oraz oryginalnych OE części. Naszymi klientami są hurtownie, warsztaty, sklepy motoryzacyjne oraz klienci detaliczni. Autoczęści dostarczamy na terenie Olsztyna i okolic autami oraz skuterami.

Zawsze atrakcyjne ceny, dostępność i szybka dostawa to podstawy naszej działalności.

Zobacz galerię zdjęć »

Zobacz również:

Regeneracja DPF Olsztyn»

Inne akcesoria samochodowe: